© SARGRUP İNŞAAT VE ENERJİ LTD.ŞTİ. T: +90 212 418 45 35 M: +90 532 211 27 94 E: info@sargrup.com.tr
UPB LEVHA ® - ÖZELLİKLERİ
25 yıl garanti
80 yıl garanti
% 100 su geçirimsiz UPB levhalar kesinlikle su geçirmezdir ve ayrıca kaymazdır. Şişlik yok, küçülme yok. Malzeme zemine ve hatta su altına monte edilebilir, tuza, klora ve su basmasına karşı dayanıklıdır.
Sürdürülebilir Tüm Resysta ürünleri gibi, UPB levhaları da üreticinin bölgesel gıda endüstrisinden elde ettiği% 60 pirinç kabuğundan oluşur. Diğer bileşenler: kaya tuzları ve mineral yağ.
% 100 geri dönüştürülebilir UPB levhalar % 100 geri dönüştürülebilir. Üretici bunun için kendi geri dönüşüm döngüsünü sunar. Resysta®'nın sürdürülebilir konsepti 2018'de Yeşil Ürün Ödülü'nü aldı.
Her iklime dayanıklı Paneller hava koşullarına, UV'ye dayanıklı ve mantar, küf ve zararlılara karşı güvenlidir. Malzemede 80 yıllık üretici garantisi ile şişme, yırtılma, parçalanma, çürüme yok.
Ahşap kadar güzel Özel bir yüzey kaplaması, UPB Levhalara ince sert ağaçların doğal görünümünü ve hissini verir. Verniklerin yanı sıra çeşitli son işlem süreçleri, çok çeşitli tasarım seçenekleri sağlar.
Bireysel olarak tasarlanabilir Klöpfer serisinden renkli vernikler ile UPB levhaların yüzeyini ayrı ayrı düzeltebilirsiniz. 25 yıllık üretici garantisi: Orijinal Resysta ürünleri soyulmayacaktır.
Kullanımı kolay Standart ahşap işleme makinelerini kullanılarak, ahşapla çalışır gibi UPB levhalarla çalışmak mümkündür. Malzeme kenarının homojen kesiti müteakip laminasyonu gereksiz kılar.
Isıyla şekillendirilebilir Resysta®'dan yapılan UPB levhalar ısıyla şekillendirilebilir. Panel malzemesi böylece tüm uygulama alanlarında yaratıcı tasarım için tasarımcıya ek özgürlük sağlar.